Hediyeler ve oyuncaklar

Eğitici oyuncaklar kategorimize hoşgeldiniz.

Eğitici oyuncakların çocuk gelişimini etkileyeceği birçok faydası vardır.Çocuğunuzun matematik,fizik,kimya ve farklı diller öğrenmesini kolaylaştıracaktır..Çocukların  gelişim sürecinde yaratıcı yönlerini,hayal güçlerini  ve becerilerini güçlendirecektir.Eğitici oyunlar 0-3 , 3-6 yaş arasında çocukların düşünme becerilerini geliştirir.

Seçeceğiniz yap-boz ,puzzle,lego gibi oyuncaklarla çocukların hayal dünyalarını geliştirebilirsiniz.Farklı eğitici oyuncaklarla çocukların zihinsel ve  psiko-sosyal gelişimine destek sağlayarak çocuklarla hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Kızlar için  hediyeler

Kız çocuğu için bebekleri vazgeçilmezdir.Çocuklar  oyunoynayarak büyürler,Oyuncaklar evrenseldir fakat cinsiyete göre farklılık gösterebilir.Kız çocukları için oyuncak seçerken onların hoşça vakit geçirmesi için kız çocuklarına özel öyuncaklardan seçelim.

Kız çocuğu oyuncakları denildiğinde seçeceğiniz  bebekler,peluş hayvanlar ve mutfak eşyaları onları hem eğitip hemde hoşça vakit geçirmelerini sağlayabilisiniz.

Bebeklerle oynarken bir fincandan çay içiliyormuş gibi yapılması yaratıcılığını ve hayal gücünü arttırır.Bebeklerle oynarken hayal güçlerini kullanmayı öğretir.Kız çocuklarının vazgeçilmezi oyuncaklar ,farklı konularda pek çok şey öğrenmesi için en iyi araçlardan biridir.

Erkek çocuğu oyuncakları

Erkekler daha çok hareketli ve hızlı oyuncaklarla oynamayı severler.

Erkek çocuk oyuncakları arasında en çok sevilen oyuncak arabalardır.Çocuğunuz oynarken öğrenebileceği ve gelişimine yardımcı olabilecek erkek çocuğu oyuncakları yapı oyuncakları ,eğitici oyuncaklar eğer çocuğunuz sanat ,bilim ve elişi ile ilgileniyorsa hobi oyuncakları animasyon karakter figürleri dikkatini çekebilir.Erkek  çocukları için oyncak seçmek zor gibi görünsede, araba ve motor savaş oyunları onları mutlu eedecektir. Erkek çocuk oyuncaklarını seçerken çocuğunuzun gelişimine destek olabilirsiniz.

Peluş oyuncaklar

Sevdiklerinize duyguları anlatmanın en kolay ve en güzel yolu,onlara sevgililer gününde  yılbaşında hediye edeceğiniz ,yumuşacık ve sıcacık pelüş oyuncaklardır.

Oyuncak konusunda ebeveynler için basit görünüyor olabilir.Çocuğunuz için bedensel ve zihinsel gelişiminde peluş oyuncakların rolü büyüktür.Peluş oyuncaklar çocuğunuzun güvende hissetmesini sağlar.Uyumakta sorun yaşayan çocuklar için pelüş oyuncaklar çok faydalı olabilir.

Bebeğiniz küçük olduğu için ,peluş oyuncaklar kullanarak tutma ve kavrama gibi motor becerilerini kazanmaya peluş oluncaklar yardımcı olabilir.

Peluş oyuncaklarla bebeğinizin duygusal gelişimine yardımcı olabilirsiniz.Peluş oyuncaklar her yaştan çocuğun sevdiği ürünlerin başında gelir.Yumuşak dokusu ve eğlenceli tasarımlarıyla çocuklara hediye alabilirsiniz.

Zeka oyunları

İnsan beyni doğumdan sonraki süreçte fizyolojik olarak boş bir levha gibidir.Beynin içindeki bilgilerin uzun süre unutulmaması için güçlü bir hafıza yeteneğinin olmasına bağlıdır.0-6 yaş arası çocuklara zeka oyunları oynatılması önerilir.

Zeka oyunları ayrıca kişinin düşünce gücünü geliştirerek mental yeteneklerinin keşfedilmesini sağlar.Matematiğe ilişkin hesap yapma yeteneğini güçlendiren bir çok zeka oyunları vardır.

Okul öncesi görsel hafıza güçlendiren zeka oyunları, denge-şekil üretme kule ve bardak oyunları mevcuttur.Yetişkinler için hepimizin bildiği satranç başta gelir.Zeka oyunları sayesinde çeşitli aktiviteler yaparak hafızanızı güçlendirmek mümkündür.

Sevgiliye hediye

Sevgilinizi mutlu etmek için seçtiğiniz her hediye sevgiliniz için kabul görecektir.Sevgiliye hediye,sadece onun için hazırlanan hediyelerdir.

Sevgiliye özel olarak hazırlanan hediye ile ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz.

Sevgiliniz için seçebileceğiniz benzersiz hediyeler takı modelleri,fotoğraflı hediyeler,pelüş ayıcıklar sevgiliniz için tercih edebilceğiniz hediyeler arasındadır.

Müzik kutusu hediyesi

Müzik kutusu en zarif seçilmiş hediyelerdir.

İçerisinde kurulunca çalan müziği ve müzikle uyumlu figürlerin içimizde biryerde olan çocuğun olduğunu hatırlatır.Müzik çalarken keyif veren minik figürlerden oluşan müzik kutusundan daha iyi bir hediye olabilir mi.

Müzik kutuları metal ve ahşap olarak üretilmiştir.Müzik kutuları günümüzde Retro (nostaljik) ürünler olarak hediyeleşilmektedir.Sizin veya sevddikleriniz için anlamı olan müzik kutuları en güzel hediye alternatifleri olacaktır.

Minik bir meleği elinizle döndürüp karşısına geçip hayallere dalarak müzik dinlemek için müzik kutusu tercih edilebilir.

Ahşap hediyelikler

Hediye alırken çoğu zaman oldukça düşünür ve bir türlü herhangi birine karar veremeyiz.

Dekoratif akşap hediyelikler eviniz,işyeriniz ve sevdiklerinizin  kullanabilceğiniz ideal ürünlerdendir.Hediyelik ürünlerin en başında doğallı ve zerafetiyle ahşap malzemeden yapılmış ürünler yer almaktadır.Hem kadınlara hemde erkeklere hitap edicek ahşap çerçeveler,ahşap duvar saatleri,tavla setleri bulabilirsiniz

Son yıllarda sıkça rastlanan ahşap oyuncak modelleri sağlık açısından çocuklar için uygun görülmüştür.Ahşap eşyalar  doğal yanlarıyla günümüzdeki insanların oldukça ilgisini çekmektedir.

Ahşap hediyeler en çok tercih edilen eşyalardandır.Ahşap hediyeler geçmişten günümüze kadar popülerliğini hiç kaybetmemiştir.

Bize Ulaşın

Adres :

Akkent Mahallesi 400 Nolu Cadde No:66 AG İç Kapı No:0 Şahinbey/Gaziantep

Telefon :

0535 416 4442

 

 

Numaramız Üzerinden yada  WhatsApp Yoluyla da Taleplerinizi İletebilirsiniz.